Obrazek
About us Chodrom

O nas

Budowana od 27 lat pozycja lidera wdrażania kompleksowych rozwiązań informatycznych przeznaczonych dla firm i instytucji sprawia, że nasza firma jest stabilnym i kompetentnym partnerem biznesowym. Za sukcesem naszej firmy stoi doświadczony zespół specjalistów z wiedzą, zaangażowaniem i pozytywnym nastawieniem do współpracy.

WspółracujeMY z  bankami, instytucjami publicznymi, szpitalami, a także dużymi i małymi przedsiębiorstwami z sektora prywatnego, ze szczególnym uwzględnieniem branży przetwórstwa mięsnego.
DostarczaMY rozwiązania oraz usługi projektowe i wdrożeniowe z obszaru informatyki i infrastruktury technicznej. Jesteśmy zaangażowani na każdym etapie współpracy z klientem - od tworzenia koncepcji, przez plan wdrożenia aż po efekt końcowy.
GwarantujeMY pomoc doradczą przez cały czas użytkowania systemu, wspierając Klientów w zakresie bieżącej obsługi, czy konfiguracji nowej funkcjonalności.
ZapewniaMY pełen zakres obsługi i wsparcia IT każdej firmie, która potrzebuje specjalistycznej opieki nad sprzętem, siecią, bezpieczeństwem danych i oprogramowaniem.
PomagaMY firmom wykorzystywać technologie IT w taki sposób, aby podnieść ich wydajność, pomóc zoptymalizować wydatki, przygotować do rozwoju oraz zadbać o bezpieczeństwo.
JesteśMY wieloletnim partnerem wielu wiodących firm dostarczających rozwiązania informatyczne dla każdego sektora gospodarki i biznesu.